Thursday the 22nd - Custom text here - Hostgator Coupon
  • Zaspokoimy ciekawość każdego malucha....

  • Przeniesiemy Twoje dziecko w krainę fantazji...

  • Nie zapomnimy o rozwoju fizycznym...

  • Dobrze przygotujemy do szkoły....

  • Zadbamy o jego zdrowie....

  • Dbamy aby nasze maluchy w ciekawy sposób poznawały świat...

Dnia 20 marca w naszym przedszkolu witaliśmy Panią Wiosnę. Z tej okazji każda z grup przybrała kolory wiosny. Mieliśmy czerwoną grupę zerową, żółtą grupę pierwszą, zieloną grupę drugą, niebieską grupę trzecią, szarą grupę czwartą, pomarańczową grupę piątą oraz fioletową grupę szóstą. W tym dniu nie zabrakło atrakcji, całe przedszkole brało udział w konkursie plastycznym pod tytułem "Kapelusz Pani Wiosny". Rodzice wraz z dziećmi mieli nie lada wyzwanie, gdyż trzeba było zaprojektować kapelusz, wianek, opaskę na dzień powitania Pani Wiosny. Zaangażowanie rodziców przerosło nasze oczekiwania. Kolorowe kapelusze zawładnęły naszym przedszkolem, jak również paradą. Wszystkie grupy brały udział w przemarszu po Kortowie nawołując nadejście wiosny. Było wspólne śpiewanie piosenek, wiwatowanie, ale największą radość sprawiło dzieciom żegnanie zimy poprzez spalenie marzanny w naszym ogrodzie. Na zakończenie razem zatańczyliśmy i zaśpiewaliśmy, aby już zima mogła się oddalić i dać miejsce naszej Wiośnie.

Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.